Warning: Undefined variable $term_ids in /home/pcopen/ftp/pcopen_www_new/wp-content/themes/zilom/functions.php on line 342
class="page-template-default page page-id-35 page-parent theme-zilom tutor-lms woocommerce-no-js zilom-site-loading elementor-default elementor-kit-8 elementor-page elementor-page-35">

Zadzwoń

42 307 09 20

MS Office

MS Office jest najpopularniejszym pakietem biurowym ułatwiającym wykonywanie pracy biurowej właściwie niezależnie od stanowiska i branży w której działamy. Sprawdź nasze szkolenia z MS Excel, Word, Access, Outlook i PowerPoint.

Office 365

Office 365 to nie tylko klasyczne aplikacje takie jak Excel, Word czy PowerPoint. To przede wszystkim rozwiązania on-line: OneDrive, Teams, SherPoint. Dowiedz się jak korzystać z możliwości 365, skorzystaj z naszych szkoleń.

MS Project

Dowiedz się jak w profesjonalny sposób zarządzać projektami, zasobami, czasem i finansami projektu. Nasze szkolenia prowadzą praktycy, na co dzień zarządzający projektami z wykorzystaniem MS Project.

Bazy danych

Dowiedz się jak tworzyć najbardziej zaawansowane zapytania w PL/SQL i T-SQL. Dzięki naszym szkoleniom poznasz możliwości wyciągania, edycji i analizy danych z baz MS SQL i Oracle.

Programowanie

Poznaj najnowsze techniki projektowania, tworzenia i utrzymania kodu. Zapraszamy na profesjonalne szkolenia z trenerami praktykami z między innymi z zakresu C++, C#, VBA, PYTHON.

Projektowanie ston www

Poznaj najnowsze trendy i techniki tworzenia stron internetowych. Dowiedz się jak tworzyć responsywne strony www dostosowane do różnych urządzeń, programować aplikacje www i korzystać z systemów np. WordPress.

Autodesk

Naszym partnerem jest Autoryzowany ośrodek szkoleniowy firmy Autodesk, CAD Planet Sp. z o.o. Zapraszamy do zapoznania z szkoleniami z zakresu Autodesk, takimi jak AutoCAD, Revit, Inventor, Robot Structural Analysis czy 3ds Max

Module distance learning

NOWE MODUŁowe szkolenia MS Office on-line z trenerem. Zakres MS Office podzieliliśmy na tematyczne, 4 godzinne moduły. Ucz się narzędzi i funkcji których potrzebujesz w formule distance learning.

Power BI

Power BI to rewolucyjne narzędzie do zbierania danych z najróżniejszch źródeł (Power Query), łączenia ich w wspólne modele danych (Power Pivot) i tworzenia rozbudowanych analiz w Dashbord z wykorzystaniem Power Viev i Power Map

Rozpocznij swoją karierę edukacyjną z PCOpen